Start Usługi Reklamowe Ampro - Poligrafia & Reklama
Katalog

Ampro - Poligrafia & Reklama


Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa

Świadczymy usługi w zakresie druku offsetowego, druku cyfrowego, sitowego, wielkoformatowego oraz wyrobem pieczątek jak i grawertonem.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku nieprzerwanie od 1993 roku, służymy radą, pomagamy w doborze odpowiednich opraw do pieczątek, projektujemy oryginalne wzory pieczątek, doradzamy.

Współpracujemy z wieloma drukarniami oferującymi przeróżne techniki druku dla których tak jak dla nas liczy się profesjonalna realizacja i satysfakcja klienta. Zrealizowaliśmy już tysiące przeróżnych prac z zakresu poligrafii przez co nie boimy się nowych wyzwań. Dzięki swojej otwartości posiadamy nieustannie powiększającą się bazę stałych klientów, którzy wracają do nas z kolejnymi projektami.Swoim Klientom oferujemy szeroką ofertę usług, wieloletnie doświadczenie oraz wysoką jakość produktów. W przypadku jednorazowych dużych zamówień lub długoterminowej współpracy stosujemy specjalne rabaty. Dla nowych firm mamy specjalną ofertę powitalną. Zapraszamy wszystkich do współpracy.


Dodano: 2012-04-19 12:39:33    Odsłon: 252
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Copyright © 2023 katalog.d500.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.