Start Usługi inne ciekawe pr
Katalog

ciekawe pr


Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa

tworzenia wydajnych, wysoce interaktywnych, wielojęzycznych witryn internetowych, portali społecznościowych, blogów i aplikacji eCommerce. Należy do wielkiej rodziny projektów Open Source - programów z jawnym

Najlepsze, profesjonalne serwisy hostingowe, a niestety jest ich bardzo niewiele skutecznie stosują tę zaawansowaną i nowoczesną technologię. Niestety nie zaliczają się do nich najbardziej rozreklamowane serwisy, w które zainwestowano ogromny kapitał, a świadczące usługi hostingowe na dość niskim poziomie technologicznym, praktycznie nie dające żadnego bezpieczeństwa. Przykładem pozytywnym jest serwis (domena500.pl), z 15-letnią historią obsługi internetowej firm i Użytkowników internetu. System jest zabezpieczony przez specjalizowane firewalle najwyższej klasy, a dodatkowo został zastosowany najnowocześniejszy system super ochrony, wykorzystujący najnowsze technologie światowe. Gwarantuje szybkość przepływów poczty i dużą przepustowość. Klienci serwisu (domena500) twierdzą, że praktycznie zapomnieli co to jest spam, wirusy i problemy z obsługą hostingową , a pojęcia te znają tylko ze słyszenia i złych wspomnień z innych serwisów. Jeśli szukasz pracy to wejdź na portal.


Dodano: 2010-11-25 23:16:38    Odsłon: 285
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Copyright © 2023 katalog.d500.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.