Katalog

Hpbf.pl

Hpbf.pl

Twój najlepszy wybór! Polska
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
Hpbf.pl jest zaufaną marką na rynku korzystającą z profesjonalnych technologii. Swoje usługi hostingowe świadczy nieprzerwanie od 2011 roku, a tworzy ją grupa programistów oraz informatyków, którzy chcą by serwis znalazł się na szczycie młodych hostingów i zrewolucjonizował dotychczasowe rozwiązania. Obecnie oferujemy rejestrację serwerów wirtualnych i domen internetowych.

Nasze serwery usytuowane są w profesjonalnych centrach danych zlokalizowanych w Kownie na Litwie oraz Dallas w USA.
Jesteśmy dołączeni do sieci największych operatorów telekomunikacyjnych (Global Crossing, Telia) łączami Internetowymi o przepustowości ponad 90 Gbit/s.
Pomieszczenia, w których znajdują się serwery są monitorowane 24 godziny na dobę przez pracowników zarówno naszych, jak i techników Data Center, ponadto miejsca te są klimatyzowane i zabezpieczone przed pożarami. Dysponujemy też własnym agregatorem, by serwery nie zatrzymały się nawet jeśli nie będzie prądu.
Ponadto dostępność naszych serwerów wynosi ponad 86.9%.

W ofercie mamy trzy rodzaje kont:
Blog - 3 GB pojemności, 30 GB transferu, brak reklam | 0.00PLN.
Start - 5 GB pojemności, 50 GB transferu, reklamy | 0.00PLN.
Business - 10GB pojemności, 100 GB transferu, brak reklam | 3.00PLN/m-c z możliwością opłat kwartałowych, półrocznych i rocznych.

http://hpbf.pl
Dodano: 2012-01-19 19:08:27    Odsłon: 120
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Copyright © 2024 katalog.d500.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.