Katalog

hosting


Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa

Świat zalała i wciąż zalewa fala wirusów i spamów. Wirusy stanowią ogromne zagrożenie dla komputerów, systemów i sieci. Atakiem dotknięty jest praktycznie każdy komputer połączony z siecią internetową, który nie ma profesjonalnego systemu ochrony antywirusowej i antyspamowej. Najczęstsze są problemy z poczta. Użytkownicy zasypywani są niechcianą pocztą. Zjawisko to stało się powszechne, ale internauci nie zamierzają przywyknąć do takiej sytuacji. Takie portale jak wp, onet, o2, itp. zasypują właścicieli skrzynek mailowych ogromną ilością niechcianej poczty, a w tym spamów. Właściciele tych skrzynek e-mail wyrażają rosnące niezadowolenie.

Jednakże jak dowiedzieliśmy się od specjalistów, są serwery, tanie serwery, które zapewniają bezpieczeństwo na rzadko spotykanym poziomie. Przy zastosowaniu zaawansowanej technologii serwerów wirtualnych z dodatkową super ochroną przed wirusami i spamem, sytuacja zmienia się diametralnie. Okazuje się, że do Użytkowników praktycznie spamy i wirusy nie docierają. Przyjemnością jest korzystanie z takiej poczty, która jest niezaśmiecona i zawiera prawie w stu procentach maile chciane i oczekiwane.

Najlepsze, profesjonalne serwisy hostingowe, a niestety jest ich bardzo niewiele skutecznie stosują tę zaawansowaną i nowoczesną technologię. Niestety nie zaliczają się do nich najbardziej rozreklamowane serwisy, w które zainwestowano ogromny kapitał, a świadczące usługi hostingowe na dość niskim poziomie technologicznym, praktycznie nie dające żadnego bezpieczeństwa. Przykładem pozytywnym jest serwis (domena500.pl), z 15-letnią historią obsługi internetowej firm i Użytkowników internetu. System jest zabezpieczony przez specjalizowane firewalle najwyższej klasy, a dodatkowo został zastosowany najnowocześniejszy system super ochrony, wykorzystujący najnowsze technologie światowe. Gwarantuje szybkość przepływów poczty i dużą przepustowość. Klienci serwisu (domena500) twierdzą, że praktycznie zapomnieli co to jest spam, wirusy i problemy z obsługą hostingową , a pojęcia te znają tylko ze słyszenia i złych wspomnień z innych serwisów.


Dodano: 2011-01-26 18:45:54    Odsłon: 361
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds
Copyright © 2024 katalog.d500.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.